ne 14.3.2010 |

Zápas Hranice - Lovosice

První čtvrtfinálové utkání vyznělo díky vydařenému začátku druhé půle ve prospěch Hranic, které do Lovosic pojedou s náskokem 1:0 v sérii. Hostující celek se na začátku první půle trápil, nedařila se mu střelba, ale i přesto držel s domácími krok. Hranice od počátku vedly, většinou dvoubrankovým rozdílem. Ten ve 24.minutě narostl na rozdíl tří branek 11:8, který ale třígólovou sérií Lovosice dokázaly vymazat. Do šaten pak odcházeli domácí s těsným vedením 13:12.

Začátek druhého poločasu vyzněl pro Lovosice katastrofálně. V útoku dělaly školácké chyby a pokračovaly v zahazování brankových šancích. Prvních dvanáct minut druhé půle pak Hranice vyhrály 8:2 a odskočily na výraznější brankový rozdíl 21:14. Lovosice ve druhém poločase mazal brankář domácích Kučerka, který Lovosicím zneškodnil čtyři sedmimetrové hody a psychicky deptal soupeřovy hráče. Lovosice dokázaly v závěru kosmeticky upravit skóre čtyřmi brankami v řadě na konečných 25:29.